PREZLEW NA TELEFON BLIK

12 czerwca, 2023

Przelew na telefon BLIK już DOSTĘPNY !!!

 

Przelew na telefon BLIK jest idealnym rozwiązaniem do błyskawicznego rozliczania się ze znajomymi. Zrobisz to natychmiastowo, znając jedynie ich numery telefonów.
Nieistotne jest to, w jakim Banku ma konto osoba, której przelewasz pieniądze. Nie trzeba być klientami tego samego Banku. Wystarczy dostęp do funkcji Przelewu na telefon BLIK w swoich aplikacjach bankowych. Przelew dociera w kilkanaście sekund bez względu na godzinę i dzień tygodnia.
Wysłanie Przelewu na telefon zajmuje dosłownie chwilę. Potrzebny jedynie dostęp do aplikacji mobilnej BSGO oraz numer telefonu odbiorcy. Przelew na telefon BLIK jest dostępny 24/7, a pieniądze docierają do odbiorcy błyskawicznie, niezależnie od Banku, w którym ma konto.
Aby odbierać i wysyłać przelewy na telefon, trzeba posiadać dostęp do aplikacji mobilnej BSGO i zarejestrować numer telefonu w usłudze.
Aby otrzymywać przelew na telefon należy zarejestrować numer telefonu w aplikacji mobilnej BSGO w zakładce: Ustawienia -> Ustawienia BLIK -> Odbieraj przelewy na telefon BLIK -> Akceptuj -> potwierdź kodem z SMS.
Maksymalna kwota wykonanych przelewów na telefon wynosi 500,00 zł
(limity ustawia się w aplikacji mobilnej: Ustawienia -> Ustawienia BLIK -> Limity BLIK)
Zlecaj przelewy szybko i bezpiecznie. Wybierz kontakt ze swojej książki w telefonie lub wpisz numer telefonu odbiorcy. Kontakty, do których można wysłać przelew na telefon są oznaczone logo BLIKA

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Szanowni Państwo, Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań, Niech magiczna moc Wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. A każda chwila Świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a...

TERMINALE PŁATNICZE – Planet Pay

TERMINALE PŁATNICZE – Planet Pay

W Planet Pay zapewniamy kompleksową usługę dopasowaną do Twoich potrzeb. Bez względu na to czy jesteś dużym, średnim, czy małym Przedsiębiorcą, czy prowadzisz biznes stacjonarny czy mobilny nasze rozwiązania usprawnią i zoptymalizują działanie Twojej firmy. NIE...